W ramach patronatu WWF nad największym polskim festiwalem filmowym Millennium Docs Against Gravity, fundacja organizuje konkurs na najlepszą recenzję o tematyce przyrodniczej, w specjalnej wyselekcjonowanej sekcji filmów.

Część kinowa festiwalu Millennium Docs Against Gravity odbyła się w dniach 10-19 maja, teraz w dniach od 21 maja do 3 czerwca na stronie mdag.pl, odbędzie się część online festiwalu, podczas której niezwykłe filmy będzie mogła obejrzeć szersza publiczność.

festiwal docs against gravity

 

Fundacja WWF organizuje konkurs dla widzów na najlepszą recenzję filmu o tematyce przyrodniczej, w specjalnej wyselekcjonowanej sekcji, którą można znaleźć pod tym adresem.

Aby wziąć udział w konkursie, trzeba napisać recenzję filmu uzasadniając, dlaczego ten film szczególnie nam się spodobał, a następnie opublikować ją u siebie w stories na instagramie. Biorąc udział w konkursie, koniecznie trzeba oznaczyć swój wpis #KonkursWWFxMDAG, a także oznaczyć profil MDAG @millenniumdocsagainstgravity oraz profil @wwfpolska.

Spośród wszystkich zgłoszeń, organizatorzy wybiorą najlepszą recenzję!

Zwycięzca pojedzie na wyprawę projektową z Fundacją WWF Polska oraz otrzyma 20 kodów umożliwiających obejrzenie pojedynczych filmów na całorocznej platformie Festiwalu MDAG.

Konkurs trwa od 22 do 31 maja, zwycięska recenzja zostanie ogłoszone 4 czerwca.

 

Zapraszamy do obejrzenia filmów zarówno polecanych przez WWF jak i wszystkich innych festiwalowych obrazów, które pozwolą zarówno przybliżyć nasze relacje ze światem przyrody (i nie tylko), jak i być może lepiej zrozumieć ich złożoność.

 

Regulamin konkursu »