21 grudnia 2017

Święta to wyjątkowy okres, który dotyka naszych serc w szczególny sposób i wypełnia je nadzieją na lepsze jutro. To czas obdarowywania zarówno bliskich, jak i tych najbardziej potrzebujących.

Chronimy przyrodę z wielu powodów. Codziennie zachwyca nas swoim niepowtarzalnym pięknem i jest źródłem niekończącej się inspiracji. Daje nam poczucie wolności i przynależności do czegoś wielkiego. Jest integralną częścią równowagi natury.

Podaruj wyjątkowy prezent!

W swojej pracy koncentrujemy się na ratowaniu populacji gatunków zagrożonych wyginięciem oraz tych, które nie mają szansy na przetrwanie bez naszej pomocy. Tylko wspólnie je chroniąc, możemy uratować tę niezastąpioną planetę, którą nazywamy domem.

Życzymy Wam Świąt Bożego Narodzenia blisko Natury, źródła wszelkiego życia na Ziemi. Niech Nowy Rok 2018 będzie także nowym początkiem, który przyniesie wiele możliwości do czynienia dobra dla ludzi, natury i całego świata.

Twój prezent, ich przyszłość

Zaadoptuj symbolicznie zagrożone zwierzę i podaruj imienny certyfikat w prezencie. Ten przemyślany gest to podarunek zarówno dla bliskiej osoby, jak i ginącej przyrody. 

Zaadoptuj!