12 grudnia 2018

Grudzień to czas, w którym chcemy sprawić naszym bliskim jak najwięcej radości. Jednak przedświąteczna gonitwa za materialnymi prezentami często przeradza się w pułapkę konsumpcjonizmu.

Potrzeba uszczęśliwienia naszych przyjaciół czy członków naszych rodzin nie powinna być realizowana kosztem naszej Planety. Nie zapominaj o niej w te Święta. Ziemia też zasługuje na prezent!

Co możesz jej podarować?

Dziś jest na świecie dwa razy więcej ludzi niż pięćdziesiąt lat temu. W ciągu zaledwie kilku dekad, staliśmy się największym zagrożeniem dla zdrowia naszej planety - miejsca, które wszyscy nazywamy domem. Możesz to zmienić - zmieniając nawyki i dokonując świadomych wyborów. Święta są doskonałą ku temu okazją!

prezent świąteczny

W tym roku podaruj bliskiej osobie prezent, który będzie żył dłużej niż Święta. Prezent, który nie szkodzi przyrodzie - ale ją chroni. Taki, z którego ucieszy się nie tylko obdarowywany, ale i Ziemia. Uszczęśliwisz nim jednak przede wszystkim zwierzęta, których los jest zagrożony. Dokonaj symbolicznej adopcji!

Usunięto obraz.

Wejdź na pomagam.wwf.pl i zaadoptuj wybrany gatunek. Otrzymasz od nas imienny certyfikat, który zadedykujemy wskazanej przez Ciebie osobie. Certyfikaty pochodzą z limitowanej świątecznej edycji - stanowią więc idealny prezent dla kogoś, komu los zagrożonych zwierząt nie jest obojętny. Certyfikat wystarczy oprawić  w ramkę i podarunek od serca gotowy!

Uratuj zagrożony gatunek, ocal Ziemię

Obejmując adopcją wybrany gatunek, ratujesz nie tylko zwierzęta w potrzebie, ale chronisz też przyrodę. Podaruj prezent, który żyje dłużej niż Święta.

prezent

Co Ty możesz zrobić?

W ciągu ostatnich 50 lat populacja dzikich zwierząt zmniejszyła się o 68%. Tylko wspólnie możemy odwrócić ten proces. Pomóż nam chronić ginącą przyrodę i zagrożone gatunki. Wspierając nasze działania, pomagasz chronić najcenniejsze obszary przyrodnicze oraz zagrożone gatunki zwierząt, których życie zależy od stanu naszej Planety.

Chcę pomóc!