20 lipca 2020

Wracamy na ulice!

Od piątku 17 lipca, także i do Ciebie mogą zapukać nasi Fundraiserzy. Wznowiliśmy bowiem działania D2D – od drzwi do drzwi. Nasze pandy zachęcają do przyłączenia się do klubu WWF i wspierania naszych działań poprzez polecenie zapłaty. Znajdziesz ich w  Poznaniu, Katowicach i w Warszawie, a także w mniejszych miejscowościach leżących w okolicy wyżej wymienionych miast. 
 
 
Fundacja WWF dokłada wszelkich starań, aby zapewnić Wam – naszym Darczyńcom jak i Fundraiserom bezpieczny kontakt.  Każda nasza Panda, zanim wyruszy w teren nie może mieć żadnych objawów infekcji, musi czuć się dobrze, a będąc już w terenie jest zobowiązana do używania: 
 
- Maseczek/przyłbic
- Rękawiczek jednorazowych (podczas kontaktu z darczyńcą)
- Żeli/płynów dezynfekujących
- Jednorazowych długopisów

W przypadku uwag do ich pracy lub niedotrzymywania zasad bezpieczeństwa zawsze prosimy o kontakt z fundacją pod numerem +48 22 660 44 34 w godzinach 8.00-18.00.

Każdy z naszych Fundraiserów jest wyposażony w kamizelkę z logo WWF, identyfikator z imieniem, nazwiskiem i adresem Fundacji. Opowiadając Ci o tym co robimy, będzie posiłkował się materiałami edukacyjnymi Fundacji i odpowie na wszystkie Twoje pytania!

Pamiętaj!

Jeśli po takim spotkaniu będziesz chciał wesprzeć nasze działania, Fundraiser poprosi Cię o podpisanie druku „FORMULARZ ZGODY NA POLECENIE ZAPŁATY”. Nasi Fundraiserzy nigdy nie proszą o gotówkę. 


Jeżeli tak się stanie, to znaczy, że masz do czynienia z oszustem. W takiej sytuacji zadzwoń do nas albo na policję. Jeżeli nie masz pełnej wiedzy na czym polega wsparcie za pomocą Polecenia zapłaty napisz do nas na kontakt@wwf.pl lub zadzwoń na numer +48 22 660 44 34. Rozwiejemy Twoje wątpliwości. Nie ma wygodniejszej i bardziej bezpiecznej formy wsparcia organizacji!
 
W każdym momencie możesz nas wesprzeć za pośrednictwem naszej strony: pomagam.wwf.pl