20 kwietnia 2020

Drodzy nauczyciele, rodzice, uczniowie, sympatycy i darczyńcy!

Dzięki Waszemu wsparciu edukujemy, chronimy klimat, ginące gatunki i ekosystemy, zmieniamy prawo na bardziej przyjazne środowisku i budujemy społeczny sprzeciw wobec tego, co niszczy przyrodę. Poprzez edukację odpowiadającą na najpilniejsze obecnie wyzwania środowiskowe, dążymy do poinformowanego i zmobilizowanego społeczeństwa, które wie, że nasza przyszłość zależy od zdrowego środowiska naturalnego i aktywnie angażuje się na rzecz jego ochrony.

Dlatego chcemy tworzyć działania edukacyjne WWF z myślą o Was! Pragniemy przygotować funkcjonalne dla Was, wciągające i angażujące projekty edukacyjne. Podzielcie się swoją opinią i pomóżcie nam zaplanować je jak najtrafniej.

Przygotowaliśmy krótką ankietę – wybierzcie właściwą dla siebie ścieżkę i spędźcie z nami 10 minut.

Każdy głos ma dla nas znaczenie!
 

Ankieta nauczyciel Ankieta rodzic Ankieta uczeń

Ankieta jest anonimowa, zbierane przez fundację informacje nie pozwolą na zidentyfikowanie odpowiadającego/odpowiadającej. Dane będą analizowane zbiorczo.


Chcemy się dowiedzieć, z jakiej edukacji ekologicznej (w tym klimatycznej, globalnej, o odpowiedzialnej konsumpcji) korzystacie dzisiaj i jakiej potrzebujecie. Pytamy, co już wiecie, a czego chcielibyście/chciałybyście się jeszcze dowiedzieć, co Was ciekawi i badamy, czy wzięlibyście z nami udział – Fundacją WWF Polska – we wspólnych działaniach edukacyjnych.


Dziękujemy za wypełnienie ankiety i – dzięki temu – za wsparcie działań edukacyjnych dla ochrony klimatu, bioróżnorodności i zdrowych siedlisk przyrodniczych, czyli wspólnej planety dla nas i dla przyszłych pokoleń!
 
Zespół edukacyjny
Fundacji WWF Polska