Jak możesz pomóc chronić środowisko

Przyroda potrzebuje Twojej pomocy! Ocalmy ją razem.
Dowiedz się jak możesz pomóc nam realizować działania na rzecz ochrony przyrody.
 / ©: WWF Polska
Wypełniając PIT wybierz WWF i przekaż 1% podatku na ochronę polskiej przyrody. To Ty decydujesz co zrobić z Twoim 1%! Wpisz w deklaracji podatkowej nasz KRS 0000 160 673.

W lasach północno-wschodniej Polski pozostało około 40 rysiów. To za mało, by mogły przetrwać bez Twojej pomocy. Możesz to zmienić. Twój 1% podatku pomoże przetrwać nizinnej populacji rysia. Pomoże nam także chronić przyrodę na co dzień.

Ratuj rysie. Razem z WWF chroń polską przyrodę.

Przekaż 1% podatku, wpisując w deklarację podatkową nasz nr
KRS 0000 160 673.

Przekaż 1%

 / ©: WWF Polska
Ratuj rysie. Przekaż swój 1% na ochronę przyrody.
© WWF Polska
 / ©: WWF Polska
Twoja regularna pomoc jest dla nas wyjątkowo cenna. Oznacza ona przekazywanie darowizn co miesiąc na zasadzie Polecenia Zapłaty. Dzięki niej stajesz się członkiem Klubu WWF.

Wspieraj regularnie / ©: WWF Polska
Każda darowizna ma dla nas ogromne znaczenie. Nie zwlekaj i już dziś przekaż jednorazową darowiznę i pomóż ratować przyrodę w Polsce i na świecie!

Pomóż jednorazowo

 / ©: WWF Polska
Pytaj o charytatywną kartę WWF MasterCard w bankach Millenium! Używając jej, pomagasz nam ratować środowisko naturalne. Bank Millennium przekazuje WWF procent od każdej Twojej transakcji, dokonanej z użyciem karty „z Pandą”, na rzecz ochrony przyrody.

Płać kartą kredytową z Pandą

 / ©: WWF Polska
Zamieść informację o naszych działaniach na swojej stronie lub blogu, dołącz do nas w mediach społecznościowych. Angażuj się w nasze akcje, popierając swoim podpisem ważne dla przyrody inicjatywy. Pomóż nam szerzyć ideę ochrony środowiska naturalnego, docierając do jak największej liczby osób.

Działaj teraz!

NewsletterAktualności
Ciekawostki
Wydarzenia

 
Nie lubisz maili?
Dołącz do nas na Facebooku
 / ©: WWF Polska
Zrób prezent dla przyrody w Dniu Twojego Ślubu. Zaproponuj gościom, aby pieniądze na kwiaty przeznaczyli na darowizny na rzecz WWF. W tym wyjątkowym dniu pomóż nam ratować przyrodę!

Nowożeńcy dla przyrody

 / ©: WWF Polska
Twoja firma może mieć znaczący wpływ na rezultaty naszych projektów ochrony środowiska! Skontaktuj się z nami i wybierz jedną z form współpracy: partnerstwo w projekcie, licencja logo lub członkostwo w klubie „Biznes dla przyrody”.

Biznes dla przyrody